KOSZYK JEST
PUSTY

O mnie

sie01

O mnie

Jestem absolwentką misjologii na UKSW i autorką kreatywnego bloga poświęconego sprawom misyjnej twórczości.
"Warsztat misyjny" zaistniał kilka lat temu na łamach dwumiesięcznika Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci "Świat Misyjny", gdzie jako autorka podsuwam pomysły katechetom i animatorom. Niektóre są dziecinnie łatwe, dlatego również skierowane do dzieci. Dlaczego twórczość misyjna jest ważna w animacji? Ponieważ Twórczość, tworzy wraz z Modlitwą, Ofiarą i Służbą MOST braterstwa misyjnego. (więcej na stronie www.pdmd.missio.org.pl)
Idąc dalej powstał pomysł, aby katechetom i animatorom dostarczyć materiały potrzebne do realizacji pomysłów. Wiele osób pytało mnie, skąd wziąć koraliki, sznurek, krzyżyk, czy wstążki? Postanowiłam wyjść na przeciw tym oczekiwaniom. Ten sklepik jest kontynuacją "Warsztatu misyjnego". Znajdziecie tu potrzebne materiały, aby przygotować się na kiermasz, na festyn misyjny lub zrobić misyjną dekorację. Znajdziecie też coś na prezent, moje i innych rękodzieło. Ceny są przystępne i przeciętne. Prowadząc sklep internetowy realizuję życiową pasję i wspieram różne dzieła i inicjatywy misyjne.
Na co dzień pracuję jako księgowa, prowadzę własną firmę, staram się być dobrą mamą dla Przemka i Gosi - moich "pomocników" w Warsztacie misyjnym. W codziennym życiu otrzymuję wiele wsparcia od mojego męża Dariusza.
Pozdrawiam Was i do zobaczenia na blogu!
Iwona
sie  04
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl